Dekorator wnętrz jest osobą, dzięki której powierzchnie bez określonego charakteru — nabierają harmonijnych barw i form. Dzięki jego pomysłom przestrzenie, w domach, w biurach czy hotelach — uzyskują swój styl i cieszą oczy nietuzinkowymi rozwiązaniami. Specjalista zajmujący się aranżacją wnętrz, w swojej pracy posługuje się niebanalnymi kolorami, formami i fakturami materiałów. A może chcielibyście Państwo pójść o krok dalej i zastosować rozwiązania, które biją o głowę wszystkie inne metody? Kreatywna Zieleń oferuje Państwu sposoby na aranżację wnętrz, które zachwycą nie tylko Państwa klientów, ale i Was samych.

Mech dekoracyjny

Jedną z naszych propozycji jest fantastyczny mech dekoracyjny, który można zastosować nie tylko na ścianach, ale również na sufitach pomieszczeń. Nadaje on przestrzeniom mieszkalnym czy usługowym niesamowicie świeżego i niespotykanego wyglądu, zaskakuje soczystymi barwami i wprowadza do tych miejsc leśną atmosferę. Mech dekoracyjny, umieszczony w specjalnych panelach, utrzymuje swoje kolory przez wiele lat, nie krusząc się i nie płowiejąc na skutek działania światła. Oprócz niezaprzeczalnych zalet wizualnych, panele z mchem poprawiają również akustykę pomieszczenia, które dekorują. Do konstrukcji z mchu stosowany jest chrobotek reniferowy, mech płaski i mech poduszkowy. Możecie Państwo z nich wyczarować monochromatyczną kompozycję lub kipiący barwami kolaż. Wszystko zależy od Państwa inwencji i wyobraźni.

Rośliny stabilizowane

Kolejną, godną uwagi, propozycją są rośliny stabilizowane. Te pionowe, zielone ściany przyciągają wzrok, poprawiają samopoczucie i wprowadzają elementy ogrodu do wnętrz. Rośliny te preparowane są specjalistycznymi, bio-degradowalnymi substancjami, a dzięki tym zabiegom — zatrzymują swoje piękno w czasie. Nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych, podlewania, czy dostępu światła słonecznego. Wybór roślin jest bardzo szeroki i umożliwia skomponowanie realistycznych zielonych ścian w pomieszczeniach. Dekoracja z roślin stabilizowanych może być zastosowana wewnątrz pomieszczeń w domach, restauracjach, czy sklepach. To nietuzinkowe rozwiązanie z pewnością zachwyci Państwa klientów swoją oryginalnością.

Las w szkle

Las w szkle to kolejny pomysł na urozmaicenie wnętrza. Może on stanowić unikalną ozdobę salonu czy sypialni. Zamknięte w szklanym słoju paprocie, bluszcz miniaturowy, fiołek afrykański, asparagus czy sukulenty — w towarzystwie mchów i kamyczków, żyją symbiotycznie w swoim mikroklimacie, tworząc niespotykane, minimalistyczne struktury. Dekoracja ta, dzięki swojej niecodzienności, będzie stanowiła świetny akcent w stylowo urządzonych wnętrzach.

Kwiaty w pudełku

I wreszcie — ciekawostka — nasz flower box! Skomponowana ze świeżych róż, otulonych eleganckim pudełkiem, ozdoba przyciąga wzrok swoją oryginalnością i doborem barw. Białe, czerwone, czy o barwie pudrowego różu opakowanie, podkreśli odcień kwiatów, wydobywając ich naturalne piękno. Taka dekoracja ożywi każdy stół i będzie stanowiła dopełnienie całości wyposażenia wnętrza.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą. Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące naszej oferty — służymy swoją pomocą!

Kategorie: Blog

English EN German DE Polish PL