rośliny do biura

Rośliny do biura

 

 

Oferujemy Państwu gotowe zestawy roślin do biura, tworzymy fascynujące i oryginalne aranżacje zieleni do wnętrz. Zapewniamy kompleksowe usługi florystyczne – dobieramy nowoczesne donice do żywych instalacji i niepowtarzalnych kwietników na specjalne zamówienie. Mamy ogromne doświadczenie w realizacji interesujących kompozycji, które stanowią wizytówkę firmy.

Zielone ogrody pozytywnie wpływają zarówno na samopoczucie pracowników, jak i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Mamy świadomość, że oryginalna przestrzeń to gwarancja większej kreatywności wszystkich zatrudnionych osób. Rośliny do biura – w tym ogrody wertykalne – są niekłopotliwe w utrzymaniu, choć tworzą imponujący efekt wizualny.

Dlaczego warto wybrać kwietniki tworzone na zamówienie?

Odpowiadając na wszystkie Państwa potrzeby, tworzymy indywidualne kwietniki, które przyciągną wzrok wszystkich miłośników nowoczesnej florystyki. Nasze projekty mają ogromną przewagę nad standardowymi rozwiązaniami. Umiejętnie dobranym zestawom roślin do biura nie szkodzi działająca klimatyzacja w budynku użytkowym. Co więcej, firmy nie muszą już zatrudniać dodatkowych osób zajmujących się codzienną pielęgnacją różnych gatunków roślin. Przygotowujemy takie kwietniki, które sprawiają, że plastikowe atrapy błyskawicznie odejdą w niepamięć.

W naszej ofercie znajdą Państwo różne zestawy doniczkowych roślin do biura, tworzące korzystny mikroklimat, pochłaniający szkodliwe substancje z powietrza. Jesteśmy odpowiedzialni za dobór gatunków i opracowanie precyzyjnych wskazówek dotyczących pielęgnacji gotowych kwietników.

Pielęgnacja i pełny serwis roślin w biurze

Wizyta Eksperta, który określa  możliwości lokalizacji roślin, z uwzględnieniem nasłonecznienia oraz indywidualnych preferencji klienta dotyczącej kolorystyki i rodzajów pojemników na rośliny.

Tworzymy kosztorys uwzględniający materiały oraz aranżację przestrzeni w wybrane zestawy roślina+donica.

Realizujemy zlecenie, wybieramy starannie wyselekcjonowane rośliny, nasadzamy je z użyciem substratu i drenażu i dobieramy pojemniki.

Gotowe zestawy roślin i donic dostarczamy w ustalone miejsce i zajmujemy się ich aranżacją w przestrzeni.

Dostarczamy  instrukcję  pielęgnacji każdego gatunku roślin.

Oferujemy usługę serwisu u klienta, obejmującą kompleksową pielęgnację roślin z uwzględnieniem wymiany czy uzupełnienia substratu glebowego, nawożenia lub kuracji w razie złego stanu roślin.

Kompleksowe podejście

Zapewniamy kompleksową usługę florystyczną. Oferujemy zestawy roślin i donic. Dostarczamy gotowe, posadzone rośliny do Państwa przestrzeni. Zajmujemy się szeroko pojętą aranżacją zieleni do wnętrz. Nie dostarczamy tylko roślin ale dobieramy do nich także donice. Tworzymy indywidualne kwietniki.

rośliny nn biurku
rośliny w biurze
rośliny w biurze
roślina w biurze

Producent donic z wółkna szklanego Creative Plants

W naszej ofercie znajdą Państwo donice wykonane z wysokiej jakości włókna szklanego, pasujące do każdego wnętrza. Małe i duże, kwadratowe, okrągłe i podłużne, ekskluzywne doniczki ozdobne. Każdy znajdzie coś dla siebie! Kwiaty dodadzą ciepła i uroku każdemu wnętrzu. Są idealnym dopełnieniem aranżacji biur, open space, restauracji czy hoteli, idealnie pasują także do ogrodów ze względu na swoje właściwości. Kreując pomieszczenie czy ogród w nowoczesnej estetyce, warto wykorzystać donice z lekkich materiałów. Donice na taras dzięki użyciu tworzyw takich jak mata szklana, żelkot i żywica, zyskały nową, wyższą jakość. W designie wykorzystane zostały proste formy brył, dzięki czemu doskonale wpisują się w modny, modernistyczny styl.

Donice są wytworzone z kompozytów poliestrowo-szklanych będących materiałem niezapalnym, nieuplastyczniającym się pod wpływem temperatury, są odporne na promieniowanie UV, nie zmieniają właściwości pod wpływem ciepła czy mrozu. Gwarancja najwyższej jakości i atrakcyjności produktu przez cały okres użytkowania.

okrągła czarna donica
kwadratowa czarna donica
duża czarna donica
donica słupek czarna kwadratowa

Creative Plants - serwis zieleni

Nie każdy ma rękę do kwiatów oraz czas aby poświęcić go dla ich pielęgnacji. Serwis zieleni to gwarancja pięknego wyglądu biura. Podczas serwisu dobieramy i cyklicznie pielęgnujemy Państwa rośliny. 

Oferujemy stały lub cykliczny serwis – pielęgnację roślin biurowych. Pełen serwis obejmuje:

  • wymianę roślin o złej kondycji
  • regularne nawożenie roślin
  • podlewanie
  • czyszczenie liści
  • zraszanie roślin
  • dbanie o roślinność względem ekspozycji na światło
Creative Plants

GALERIA

Skontaktuj się z nami!

kreatywna zieleń - dekoracje z mchu

Bądź zawsze na bieżąco

Formy płatności

Skontaktuj się z nami!

Bądź zawsze na bieżąco

English EN German DE Polish PL