photo-1518707101210-10794fcdc3f0

Zieleń w biurze, kwiaciarni i hotelu

 

 

Zapewniamy kompleksowe usługi aranżacji zieleni w biurach, kawiarniach i hotelach.

Ogród wertykalny do biura

Siedziba firmy stanowi jej wizytówkę, powinna więc być urządzona nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wystrój biura urozmaicić odrobiną zieleni. Tradycyjne rośliny w doniczkach nie zawsze zdają w tym przypadku egzamin. Biurowa klimatyzacja może szkodzić niektórym gatunkom, trzeba również wyznaczyć osobę, która będzie odpowiedzialna za ich podlewanie. Można zastąpić je plastikowymi atrapami, jednak o wiele lepszym rozwiązaniem będą prezentowane w naszej ofercie ogrody wertykalne. Tworzą one niepowtarzalny efekt wizualny, a przy tym są niekłopotliwe w utrzymaniu.

Nie od dziś wiadomo, że obecność roślin pozytywnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale również na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Przede wszystkim produkują one tlen, który jest nam niezbędny do życia i wpływa na wydajność pracy. Żywa zieleń tworzy również w biurze specyficzny mikroklimat, pochłaniając z powietrza niektóre szkodliwe substancje i neutralizując nieprzyjemne zapachy. Wertykalne ogrody redukują również inny czynnik utrudniający pracę w biurze, czyli hałas. Ściany z roślin doskonale rozpraszają fale dźwiękowe i pozwalają wydzielić spokojną i o wiele bardziej cicha przestrzeń.

Decydując się na założenie w biurze ogrodu wertykalnego, nie trzeba martwić się o wymagającą pielęgnację. Tego typu instalacje wyposażone są we własny system nawadniający, który w zależności od typu aranżacji może mieć charakter otwarty (wymagający podłączenia do kanalizacji) lub też samodzielny, zamknięty. Dzięki obecności wydajnej pompy wilgoć transportowana jest do kroplowników, które dozują ją w ilości dopasowanej do indywidualnych potrzeb ogrodu. Dużą popularnością w biurach cieszą się również instalacje zbudowane z ustabilizowanych roślin, które nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów.

Rośliny w siedzibach firm nie tylko cieszą oko, ale również oczyszczając powietrze, realnie wpływają na komfort i zadowolenie pracowników, dlatego warto rozważyć założenie w biurze wertykalnego ogrodu.

Dbamy o rośliny, oferując pełną obsługę serwisową i pielęgnacyjną. 

Wizyta Eksperta, który określa  możliwości lokalizacji roślin, z uwzględnieniem nasłonecznienia oraz indywidualnych preferencji klienta dotyczącej kolorystyki i rodzajów pojemników na rośliny.

Tworzymy kosztorys uwzględniający materiały oraz aranżację przestrzeni w wybrane zestawy roślina+donica.

Realizujemy zlecenie, wybieramy starannie wyselekcjonowane rośliny, nasadzamy je z użyciem substratu i drenażu i dobieramy pojemniki.

Gotowe zestawy roślin i donic dostarczamy w ustalone miejsce i zajmujemy się ich aranżacją w przestrzeni.

Dostarczamy  instrukcję  pielęgnacji każdego gatunku roślin.

Oferujemy usługę serwisu u klienta, obejmującą kompleksową pielęgnację roślin z uwzględnieniem wymiany czy uzupełnienia substratu glebowego, nawożenia lub kuracji w razie złego stanu roślin.

Kompleksowe podejście

Zapewniamy kompleksową usługę florystyczną. Oferujemy zestawy roślin i donic. Dostarczamy gotowe, posadzone rośliny do Państwa przestrzeni. Zajmujemy się szeroko pojętą aranżacją zieleni do wnętrz. Nie dostarczamy tylko roślin ale dobieramy do nich także donice. Tworzymy indywidualne kwietniki.

photo-1527784281695-866fa715d9d8
photo-1500961585473-b554ed1bcff5

Producent donic z wółkna szklanego Creative Plants

W naszej ofercie znajdą Państwo donice wykonane z wysokiej jakości włókna szklanego, pasujące do każdego wnętrza. Małe i duże, kwadratowe, okrągłe i podłużne, ekskluzywne doniczki ozdobne. Każdy znajdzie coś dla siebie! Kwiaty dodadzą ciepła i uroku każdemu wnętrzu. Są idealnym dopełnieniem aranżacji biur, open space, restauracji czy hoteli, idealnie pasują także do ogrodów ze względu na swoje właściwości. Kreując pomieszczenie czy ogród w nowoczesnej estetyce, warto wykorzystać donice z lekkich materiałów. Donice na taras dzięki użyciu tworzyw takich jak mata szklana, żelkot i żywica, zyskały nową, wyższą jakość. W designie wykorzystane zostały proste formy brył, dzięki czemu doskonale wpisują się w modny, modernistyczny styl.

Donice są wytworzone z kompozytów poliestrowo-szklanych będących materiałem niezapalnym, nieuplastyczniającym się pod wpływem temperatury, są odporne na promieniowanie UV, nie zmieniają właściwości pod wpływem ciepła czy mrozu. Gwarancja najwyższej jakości i atrakcyjności produktu przez cały okres użytkowania.

Creative Plants - serwis zieleni

Nie każdy ma rękę do kwiatów oraz czas aby poświęcić go dla ich pielęgnacji. Serwis zieleni to gwarancja pięknego wyglądu biura. Podczas serwisu dobieramy i cyklicznie pielęgnujemy Państwa rośliny. 

Oferujemy stały lub cykliczny serwis – pielęgnację roślin biurowych. Pełen serwis obejmuje:

 • wymianę roślin o złej kondycji
 • regularne nawożenie roślin
 • podlewanie
 • czyszczenie liści
 • zraszanie roślin
 • dbanie o roślinność względem ekspozycji na światło

GALERIA

Skontaktuj się z nami!


Kreatywna Zieleń
ul. Jałowcowa 7
05-506 Magdalenka
woj. mazowieckie
NIP: 123 139 49 62
REGON: 369 974 696

 • Specjalista ds. Zielone Ściany
  518-211-102
 • biuro@kreatywnazielen.pl
Kreatywna Zieleń

Bądź zawsze na bieżąco

 • Tel: +48 518-211-102

Formy płatności

Skontaktuj się z nami!


Kreatywna Zieleń
ul. Jałowcowa 7
05-506 Magdalenka
woj. mazowieckie
NIP: 123 139 49 62
REGON: 369 974 696

 • Specjalista ds. Zielone Ściany
  518-211-102
 • biuro@kreatywnazielen.pl

Bądź zawsze na bieżąco

 • Tel: +48 518-211-102
pl_PLPolish
en_USEnglish de_DE_formalGerman pl_PLPolish