Zapoznając się z najnowszymi trendami aranżacji pomieszczeń, warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości, ręcznie wykonane, ekskluzywne zielone ściany z mchu CREATIVEpanels, które nadadzą pomieszczeniu nowoczesnego, minimalistycznego, a zarazem estetycznego charakteru. Architekt wnętrz na pewno podejmie wyzwanie idealnego wkomponowania takiej ściany w naszym mieszkaniu, biurze, hotelu lub restauracji. Oczywiście możemy z powodzeniem samemu zaaranżować zieloną kompozycję według naszego indywidualnego uznania. Zielone ściany z mchu sprawdzą się tak naprawdę w każdym pomieszczeniu, łącznie z kuchnią lub łazienką. Mogą one także zdobić sufity. Są perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób doceniających kojący i inspirujący wpływ przyrody i zieleni.

Zielone ściany CREATIVEpanels – zdrowie i bezpieczeństwo

Zielone ściany z mchu charakteryzują się wieloma zaletami. Oprócz wizualnego wpasowywania się w najnowocześniejsze aranżacje wpływają one także niezmiernie pozytywnie na nasze zdrowie i stan psychiczny. Panele są produktem w 100% naturalnym, który zachowuje swą świeżość i miękkość poprzez absorbowanie wilgoci ze środowiska. Panele wykonane są przy zastosowaniu procesu stabilizacji rośliny. Proces ten jest technologią całkowicie bezpieczną dla zdrowia i środowiska. Płyn stabilizujący to substancja w pełni biodegradowalna, ekologiczna i naturalna. Dzięki procesowi stabilizacji, ściany z mchu są całkowicie odporne na pleśń i inne grzyby i są wyjątkowo nieatrakcyjnym środowiskiem dla różnego rodzaju insektów. Ze względu na ich antystatyczność, na panelach również nie osadza się kurz. CREATIVEpanels są idealnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie. Ponadto, panele CREATIVEpanels wpływają na oczyszczanie powietrza poprzez absorbowanie toksyn. Z tego względu zielone ściany perfekcyjnie sprawdzą się także w pokojach dziecięcych. Zielona ściana z mchu zaaranżowana w kuchni lub toalecie, będzie eliminować nieprzyjemne zapachy. Panele działają także relaksująco poprzez ich wysoką akustyczność, a więc absorbowanie dźwięku i obniżanie poziomu decybeli w pomieszczeniu. CREATIVEpanels są ponadto produktem niepalnym i dzięki temu zapewniają bezpieczeństwo pożarowe i mogą z powodzeniem być instalowane w pobliżu oświetlenia.

CREATIVEpanels – zieleń bezobsługowa

Zielone panele CREATIVEpanels z mchu są całkowicie bezobsługowe. Nie trzeba ich natryskiwać, ani myć. Roślina stabilizowana nie potrzebuje także przycinania, nawożenia, czy też sprzątania opadających liści. Rośliny te nie rosną i nie lubią długotrwałego, bezpośredniego światła słonecznego. Z tego względu świetnie sprawdzają się nawet w pomieszczeniach, w których brak jest naturalnego oświetlenia.

CREATIVEpanels są polskim produktem i posiadają 2 lata gwarancji. Zainteresowanych ofertą zapraszamy odsyłamy na stronę ofertową – rośliny stabilizowane. Zachęcamy również do sprawdzenia naszego portfolio. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt – 518-211-102.

Kategorie: Blog

English EN German DE Polish PL