Wertykalny ogród wewnętrzny - zielone ściany z żywych roślin

Pomieszczenia, w których przebywamy, mogą wydawać się niepełne i puste, kiedy pozbawione są ozdób. Jedną z najpopularniejszych dekoracji w sztuce wystroju wnętrz są rośliny, ponieważ wnoszą one do aranżacji odrobinę koloru i ożywiają przestrzeń, ale też wywierają odprężający i uspokajający wpływ na przebywające w pomieszczeniach osoby. Alternatywą dla klasycznych doniczek i wazonów mogą być proponowane przez naszą firmę ogrody wertykalne. Prezentują się one bardzo efektownie, dzięki czemu doskonale pasować będą do nowoczesnego biura, modnej kawiarni oraz pomysłowo urządzonego salonu.

Zadbane rośliny doniczkowe zawsze cieszą oko, jednak ich pielęgnacja czasami może okazać się kłopotliwa. Poszczególne gatunki mają swoje konkretne wymagania dotyczące częstotliwości podlewania, nasłonecznienia czy zastosowanej ziemi, a nawet najmniejsze zaniedbanie może skończyć się zwiędnięciem lub uschnięciem. Rośliny są też kłopotem w trakcie dłuższych wyjazdów – o pomoc w podlewaniu trzeba zwykle prosić kogoś znajomego.

Wertykalne ogrody z naszej oferty całkowicie rozwiązują ten problem. Do ich tworzenia wykorzystujemy rośliny poddane stabilizacji. Naturalne soki zostały w nich zastąpione organicznym płynem konserwującym, dzięki któremu bez podlewania i zabiegów pielęgnacyjnych zachowują one atrakcyjny wygląd i soczystą, zieloną barwę. Stabilizacja zahamowuje również ich rozwój, dlatego nie wymagają one przycinania. Takie aranżacje będą idealnym rozwiązaniem nie tylko dla osób, które nie mają ręki do roślin, ale też świetnie sprawdzą się w miejscach, w których dbanie o zieleń może być kłopotliwe, na przykład siedzibach firm, przychodniach lub restauracjach.

Ogrody wertykalne są w pełni bezpieczne i niekłopotliwe, jeśli chodzi o utrzymanie w czystości. Na stabilizowanych roślinach nie osiada kurz, dzięki czemu całoroczną zielenią we wnętrzach mogą cieszyć się również alergicy. Taka metoda konserwacji zabezpiecza także przez rozprzestrzenianiem się chorób oraz inwazjami insektów.

Skontaktuj się z nami!


Kreatywna Zieleń
ul. Jałowcowa 7
05-506 Magdalenka
woj. mazowieckie
NIP: 123 139 49 62
REGON: 369 974 696

  • Specjalista ds. Zielone Ściany
    518-211-102
  • biuro@kreatywnazielen.pl
Kreatywna Zieleń

Bądź zawsze na bieżąco

  • Tel: +48 518-211-102

Formy płatności

Skontaktuj się z nami!


Kreatywna Zieleń
ul. Jałowcowa 7
05-506 Magdalenka
woj. mazowieckie
NIP: 123 139 49 62
REGON: 369 974 696

  • Specjalista ds. Zielone Ściany
    518-211-102
  • biuro@kreatywnazielen.pl

Bądź zawsze na bieżąco

  • Tel: +48 518-211-102
pl_PLPolish
en_USEnglish de_DE_formalGerman pl_PLPolish