KONFIGURATOR

Projektowanie ogrodu wertykalnego z naszym konfiguratorem

Warto zacząć projektowanie ogrodu wertykalnego od wyboru podłoża. Mają Państwo do wyboru kilka ciekawych opcji: CREATIVEcircle, CREATIVEhexagon, CREATIVEbotanica, CREATIVEmoss (wypukły, mieszany, płaski). Każdy model zagwarantuje spektakularny efekt wizualny, który na pewno wzbudzi zachwyt wszystkich domowników, klientów i gości. Nasze produkty w pełni wykorzystują potencjał nowoczesnego ekodesignu, będącego już dziś standardem we wszystkich biurach firm akcentujących ważną rolę ekologii w życiu człowieka.

Kolejnym krokiem indywidualnej konfiguracji jest wybór rozmiarów oraz kolorów. Jesteśmy otwarci na kreatywne połączenia różnych wzorów. Każdy panel wyróżnia się interesującymi teksturami, wielowarstwową fakturą oraz inspirującymi odcieniami. Jesteśmy pewni, że wykonanie ogrodu wertykalnego w biurze przełoży się na większą kreatywność wszystkich pracowników. Z kolei w przestrzeniach prywatnych niektóre kształty i typy podłoża mogą odzwierciedlać temperament i charakter domowników. Być może ktoś z Państwa lepiej się poczuje w sąsiedztwie gęstych, dzikich traw, podczas gdy pozostali wybiorą harmonijne, wyciszające kompozycje z płaskiego mchu leśnego.

Kolejnym etapem personalizacji projektu będzie wybór ramy. Ten szczegół na pewno uatrakcyjni wygląd każdego modelu. Aby jeszcze lepiej dopasować instalację do preferencji naszych klientów, ofertę projektowania ogrodów wertykalnych poszerzyliśmy także o możliwość konfiguracji napisu. Niezwykle efektownie prezentuje się logo firmy stworzone z naturalnego chrobotka. Mamy duże doświadczenie w realizacji takich zamówień dla różnych korporacji i instytucji.

Skontaktuj się z nami!

kreatywna zieleń - dekoracje z mchu

Bądź zawsze na bieżąco

Formy płatności

Skontaktuj się z nami!

Bądź zawsze na bieżąco

English EN German DE Polish PL