KREATYWNA ZIELEŃ

wzbogać swoją ofertę o piękne i unikalne produkty

Jak to działa i co trzeba zrobić, aby aktywować status uczestnika programu KREATYWNA ZIELEŃ?

Po przesłaniu przez Państwa krótkiego opisu Państwa aktywności zawodowej, uwiarygadniających prowadzenie działalności projektowej, my nadajemy Państwu status KREATYWNA ZIELEŃ.

Materiały w postaci katalogów oraz cenników detalicznych znajdą Państwo na stronie https://kreatywnazielen.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem: biuro@kreatywnazielen.pl lub 518 211 102.

Współpraca dla sklepów:

CONVEX_300

Kreatywna Zieleń to producent wyrobów z roślin stabilizowanych dostarczanych przez renomowane marki produkcyjne na rynku światowym. Oferta skierowana jest do sklepów tradycyjnych oraz sklepów internetowych. W ramach tej części naszej działalności oferujemy Państwu nasze produkty po cenach hurtowych indywidualnie dostoswanych do Państwa potrzeb i potencjału handlowego.

Wielkość rabatów hurtowych jest uzależniona od ilości zamawianych produktów oraz Państwa dotychczasowej aktywności handlowej.

Jak to działa i co trzeba zrobić, aby rozpocząć współpracę z KREATYWNA ZIELEŃ?

Pierwszym wymaganym krokiem jest przesłanie przez Państwa, krótkiego opisu Państwa firmy uwiarygadniających prowadzenie działalności.

Kolejnym ważnym krokiem są negocjacje handlowe mające na celu ustalenie warunków współpracy. To na tym etapie ustalamy warunki cenowe oraz warunki logistyczne naszej współpracy. Od tej chwili wszystkie zakupy dokonują Państwo zakupów wg ustalonych wcześniej warunków.

Materiały w postaci katalogów oraz instrukcji montażu znajdą Państwo na stronie dedykowanej współpracy b2b https://kreatywnazielen.pl/do-pobrania/ Jesteśmy do Państwa dyspozycji i w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem biuro@kreatywnazielen.pl lub 518 211 102.
mech na ścianie - obraz

Współpraca dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz

obraz z roślin na ścianie

KREATYWNA ZIELEŃ to program skierowany do architektów, dekoratorów, aranżatorów oraz projektantów obiektów mieszkalnych oraz komercyjnych i biurowych. Program przewiduje szereg udogodnień ułatwiających Państwa pracę na linii Państwa klient – nasze produkty. Udostępniamy Państwu katalogi, cenniki i inne materiały dotyczące produktów oraz usług.

Dodatkowym atutem jest atrakcyjny partnerski system rabatowy, umożliwiający Państwu dokonywanie zamówień na potrzeby Państwa oraz klientów w systemie prowizyjnym. Pozwoli to Państwu na elastyczność w trakcie przygotowywania budżetów Państwa projektów. Wielkość rabatów jest uzależniona od marki, ilości zamawianych produktów oraz Państwa aktywności w ramach programu.

Skontaktuj się z nami!

kreatywna zieleń - dekoracje z mchu

Bądź zawsze na bieżąco

Formy płatności

Skontaktuj się z nami!

Bądź zawsze na bieżąco

English EN German DE Polish PL