fbpx
Zanim wybierzesz dekoracje i ozdoby weselne. Przeczytaj!
Zanim wybierzesz dekoracje i ozdoby weselne. Przeczytaj!

Chyba nikt nie wątpi w to, że ślub to jeden z najważniejszych momentów naszego życia. Przez wiele lat wracamy do niego wspomnieniami. Nie ma więc znacznej przesady w tym, aby uczynić ten dzień naprawdę wyjątkowym. Dołożyć starań, aby we wspomnieniach nie tylko młodej pary, ale również zgromadzonych gości – ten dzień był po prostu jak z bajki.

Pomoc potrzebna od zaraz!

Cóż, nie wszyscy są jednak florystami czy wizjonerami, aby od razu wiedzieć, czego oczekiwać od aranżacji najważniejszego dnia ich życia. Nawet tym najbardziej zdecydowanym – również przydaje się drobna pomoc. Motyw przewodni to przecież nie wszystko. Aby ceremonia była pełnią – trzeba połączyć wiele drobnych aspektów w harmonijną całość.

Pomagamy uczynić ślub i wesele wyjątkowymi! Jak? Zajmujemy się florystyką i dekoracjami, instalujemy lub wypożyczamy dekoracje dodatkowe. Więcej informacji w naszej ofercie – http://kreatywnazielen.pl/wesela/.

Ceremonia zaślubin

Zaślubiny to najważniejszy moment. To właśnie wtedy stajesz się mężem lub żoną. Warto, by przyrzeczenie nastąpiło w wyjątkowych okolicznościach. Począwszy od kwiatów, a skończywszy na dywanach czy innych dekoracjach – pamiętać należy, że każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego też warto dołożyć starań, aby miejsce, w którym obiecujemy miłość drugiej osobie przy obecności naszych bliskich – było wyjątkowe. Pamiętamy o tym. Przeglądając nasze przykłady realizacji – http://kreatywnazielen.pl/wesela-2/, przekonasz się, że warto nam zaufać.

Wesele

Wiemy, że wybór sali weselnej ma duże znaczenie. Ostateczny jej wygląd i odczucia, które będzie budziła zarówno w parze młodej, jak i w zaproszonych gościach jest jednak ważniejszy. Dekoracja to nie tylko kwiaty na stole państwa młodych, ale również odpowiednio dobrane serwety, obrusy, świeczniki czy lampiony. A wszystko to koniecznie w idealnej harmonii z wystrojem ceremonii zaślubin czy ozdobami samej młodej pary, czyli bukietem ślubnym.

Zaproszenia, winietki i wiele, wiele więcej

Idealna harmonia – to przemyślany i dopasowany każdy szczegół – łącznie z zaproszeniami, winietkami, zawieszkami na alkohol oraz podziękowaniami dla rodziców. Dodatkowo w sposób spójny warto udekorować auto ślubne. Dlatego też wychodzimy poza standardowy szablon dekoracji weselnych i proponujemy również pomoc przy doborze tych aspektów.

Celebrujmy miłość!

Czas przed zawarciem ślubu jest dla pary młodej niezwykle intensywny. Warto tym samym oddać pewne kwestie w ręce specjalistów, którzy upiększą najważniejszy moment życia, a w ten sposób zaoszczędzony czas – poświęcić na pielęgnowanie miłości, która już niebawem ma trwale połączyć dwoje ludzi. Bo choćby najpiękniejsza ceremonia ślubna czy wesele – będzie niczym, jeśli miłość nie wysunie się na jej pierwszy plan!