fbpx

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Tworzymy dekoracje szyte na miarę twoich potrzeb.
Rozwijamy indywidualny styl twojego ślubu i wesela, wybieramy styl oraz motyw przewodni.
Zawsze pamiętamy o spójności kolorystycznej.
Nasze dekoracje tworzymy tak aby wydobyć z uroczystości to co najpiękniejsze.
Pomożemy Wam pięknie ubrać historię waszej niesamowitej miłości….

Dekoracja kościoła
Pełna dekoracja ceremonii zaślubin

Bukiet ślubny, kwiaty we włosy
Wykonamy bukiet ślubny, korsarze,
butonierki z dbałością o najdrobniejszy szczegół

Dekoracja auta do ślubu
Gustownie udekorujemy auto,
którym pojedziesz do ślubu

Dekoracja pleneru ślubnego
Para młoda jest!
Urzędnik jest!
Nam pozostaw dekorację

Dekoracja sali weselnej
Pełna aranżacja sali weselnej od kwiatów
od kwiatów przez obrusy
aż po strefę chillout

Wypożyczalnia
Jeśli pragniesz sam wykonać dekorację
swojego ślubu my wypożyczymy
Ci atrybuty!

Ślub i wesele to wyjątkowy dzień dla wszystkich Nowożeńców oraz ich najbliższych .

Z pewnością każda Para chce, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Doskonałym uzupełnieniem tej
niezwykłej uroczystości będą odpowiednio przygotowane dekoracje kwiatowe.

Nasz zespół posiada bardzo bogatą ofertę florystyki ślubnej. Zadbamy o każdy detal, tak, by wszystkie elementy
tworzyły spójną całość.

Z przyjemnością przygotujemy wszystkie elementy, zaczynając od ustrojenia domu Panny Młodej, poprzez dekorację kościoła, przygotowanie bukietów ślubnych czy podziękowań dla rodziców i gości , kończąc na udekorowaniu sali weselnej.

Pamiętaj, że ten dzień zdarza się tylko raz i warto, aby był zapamiętany przez wszystkich. Doskonale to rozumiemy i dlatego dokładamy wszelkich starań, tworząc indywidualne kompozycje, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

Każde zlecenia traktujemy, jak oddzielną historię, dlatego możecie mieć pewność, że Wasza dekoracja będzie wyjątkowa. Dostosujemy dekorację w każdym miejscu do koloru czy motywu przewodniego, o którym marzycie.

Bukiet ślubny

To własnie od bukietu przyszłej Panny Młodej zaczynają się wszystkie przygotowania i dobór kwiatów do kościoła jak i później na sali balowej. Przygotowanie bukietu dla Panny Młodej oraz świadkowej to ważne elementy, na które z całą pewnością wszyscy zwrócą uwagę. Każda Panna Młoda tego dnia chce wyglądać wyjątkowo. Dopełnieniem pięknej sukni, odświętnego makijażu i dopasowanej biżuterii będzie bukiet ślubny oraz współgrające z nim butonierki czy kwiaty świadkowej.

Kilka propozycji bukietów ślubnych :

– biedermeier to jeden ze starszych rodzajów bukietów, to co jest dla niego kluczowe to ciasno ułożone kwiaty po okręgu- zazwyczaj są to dwa okręgi, czyli zewnętrzny i wewnętrzny, ale
może być ich nawet 3, 4 lub więcej.

– Posy Bouquet czyli cudne, niewielkie bukieciki idealnie podkreślają cały styl przyjęcia niezależnie czy jest on w stylu glamour, rustykalnym,boho czy jakimkolwiek innym. Mimo, że są
naprawdę małe to dzięki odpowiedniej kompozycji z pewnością każdy go zauważy.

-biedermeier nieregularny czyli bukiet ułożony ciasno w kulkę z wystającymi elementami. Jest to bardziej swobodny bukiet.

– nosegay, cieszący się dużą popularnością. To bukiet zazwyczaj formowany z jednego gatunku kwiatów. Tworzony na kształt okrągłego bukietu.

– natural – jeden z naszych faworytów, które mają nieregularne formy. Stworzone z różnych kolorów i gatunków kwiatów,a także owoców. Wspaniale sprawdzą się polne kwiaty.

– round klasyczny bukiet o okrągłym kształcie. Można wykorzystać do jego stworzenia różne gatunki kwiatów, można mieszać kolory i rodzaje kwiatów.

– kalifornia to duży bukiet ułożony nieregularnie z kwiatów i zieleni. Dopełnieniem jest odpowiednio dobrane delikatne wstążki.

– snopek to bukiet wykonany przeważnie z jednego gatunku kwiatów. Charakteryzują go długie łodygi z wąskim miejscem wiązania.

-snopek wielogatunkowy wykonany jest z wielu gatunków kwiatów, wiązany w nieregularnym kształcie, zazwyczaj zakończony jest odpowiednio dobranymi zwisającymi wstążkami.

Dekoracje ceremonii

Bez względu na to czy bierzemy ślub kościelny czy tez cywilny dekoracja jest tak samo ważna. Chcemy, by miejsce, w którym przysięgamy miłość i wierność były romantyczne, wyjątkowe, aby zostały w naszej i naszych najbliższych w pamieć na zawsze. Obecnymi trendami w dekoracjach kościołów są dywany, lampiony, świece, zielone girlandy, oraz przewaga dekoracji w kolorze białym. Wszystko to co kojarzy nam się z delikatnością, romantyzmem.

Dekoracje sali weselnej

Każdy z nas marzy,aby miejsce było w którym będziemy świętować było magiczne i eleganckie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe dekoracje pod każdym względem. Wspólnie dobierzemy odpowiedni dla Was styl, wybierzemy kwiaty oraz kolorystykę. Dopasujemy ściankę za Państwem Młodym , serwety , świeczniki, obrusy, podtalerze, lampiony. Wspólnie stworzymy magiczne miejsce.

Ślub w plenerze

Na samą myśl o ślubie w ogrodzie uśmiech nie schodzi z Twojej twarzy? Jeśli marzysz o powiedzeniu sobie „TAK”, w amerykańskim stylu – z przyjemnością zadbamy także o stworzenie dekoracji do wyjątkowej ceremonii plenerowej. Przysięganie sobie miłości i wierności małżeńskiej na łonie natury w pięknej scenerii z dobraniem odpowiednich dodatków nie ma sobie równych.

Podziękowania

Trud wychowania, który przeszli rodzice zasługuje na pochwałę. Ślub i wesele to dla nich także wyjątkowa chwila – syn lub córka zaczynają tworzyć nową rodzinę. To również niepowtarzalna okazja, by za wszystko im podziękować. Szczególnie polecamy ponadczasowe i eleganckie flowex boxy oraz specjalnie przygotowane bukiety. Osoby, które zaprosicie do współudziału w tym wyjątkowym dniu, również zasługują na drobne upominki.

Papeteria

Zaproszenia, koperty, winietki, czy zawieszki na alkohol Państwo Młodzi również dobierają do swojego stylu i motywu przewodniego to także nieodłączne elementy każdego ślubu. My przywiązując dużą uwagę do ich wyboru staramy się w jak najlepszy sposób dobrać serwetki, obrusy, kwiaty, świeczniki , Podtatrze, bieżniki aby wszystko wyglądało spójnie.