fbpx
Planujemy wesele kreatywnie
Planujemy wesele kreatywnie

Nieszablonowe wesele to marzenie wielu przyszłych młodych par. Już w czasie planowania tego wydarzenia warto zastanowić się nad tym, które jego elementy mogą być niekonwencjonalne. Nieszablonowe wesele będzie z pewnością dłużej zapamiętane przez wszystkich gości, jak i przez samą parę młodą.

Od czego zacząć?

Przede wszystkim warto zastanowić się nad tym, na czym zależy WAM, drodzy przyszli nowożeńcy. Największą wartością dla młodej pary powinna być organizacja imprezy zgodnie z ich przekonaniami. Niektóre z pomysłów, aczkolwiek kreatywnych, nie muszą być wcale atrakcyjne dla niektórych osób.

Planowanie wesela zacznij od przygotowania listy pomysłów.

Przygotowanie kreatywnych rozwiązań, mogących mieć zastosowanie na naszym weselu, warto rozpocząć od stworzenia listy pomysłów. Dobrą praktyką jest późniejsza eliminacja, tak by nie tworzyć zbyt obszernej listy, która byłaby trudna do realizacji.

Wystrój wnętrza, w którym odbędzie się przyjęcie jest na pewno jednym z elementów, o które w pierwszej kolejności należy zadbać. To przecież w tym otoczeniu będzie odbywała się najważniejsza uroczystość. Kilka inspiracji na wystrój wnętrza prezentujemy w naszej ofercie. Można z niej zaczerpnąć pomysły dla przygotowania oryginalnego wystroju. Same kwiaty z pewnością nie dadzą wyjątkowego efektu, za to dostępne tu: http://kreatywnazielen.pl/dodatkowe-atrakcje-2/ atrakcje — z pewnością tak.

Kreatywne propozycje

Planując przyjęcie weselne dobrze być otwartym na sugestie osób z najbliższego otoczenia. Ważne jednak, żeby dążyć do zachowania swoich założeń. Kreatywnymi propozycjami z pewnością może być organizacja wyjątkowych wydarzeń. Takimi mogą być np. na pewno pokazy sztucznych ogni. Mogą być to również zimne ognie, które z pewnością są tańszym rozwiązaniem, a będą doskonałym tłem dla sesji fotograficznej. Ta z kolei będzie wspaniałym wspomnieniem dla wszystkich przybyłych gości.

Ciekawym rozwiązaniem, które coraz częściej pojawia się na polskich weselach jest odstępstwo od tzw. płonącej szynki czy stołu wiejskiego na rzecz np. deski (a raczej stołu) serów. Takie rozwiązanie jest stosowane w szczególności przy wielu gościach, którzy są wegetarianami. Warto przy tym zaznaczyć, że osób niejedzących mięsa jest przecież coraz więcej. Jeśli zatem już na etapie planowania przyjęcia i ustalania wstępnej listy gości, wiecie, że Wasi goście należą do wegetarian, przedstawiona propozycja będzie przyjęta przez nich z aprobatą.

Kreatywnie, ale z klasą

Niezależenie od tego, czy zdecydujecie się na jeden lub kilka wymienionych wyżej elementów, możecie być pewni, że Wasze wesele będzie w pełnej klasie. Bez obaw — proponowane atrakcje, z pewnością nie przyćmią Waszych osobistości. A to przecież Wy jesteście tego dnia najważniejsi!