fbpx

Mech na ścianę

MECH NA ŚCIANĘ

Chrobotek reniferowy

Chrobotek jest produktem skandynawskim. Preparowany jest specjalną naturalną metodą, która pozwala nam cieszyć się nim przez bardzo długi czas, bez potrzeby dodatkowej pielęgnacji. Nie trzeba go podlewać oraz nie potrzebuje światła słonecznego. Jedyne co trzeba mu zagwarantować to odpowiednią wilgotność powietrza (minium 40%). Ponadto ma właściwości antystatyczne i nie osiada na nim kurz. Jest to produkt biodegradowalny! Tłumienie dźwięku w zakresie 900-500 Hz. Czas eksploatacji waha się między 6-10 lat, w zależności od warunków miejsca montażu.

KOLORY PODSTAWOWE:

KOLORY DODATKOWE:

Mech leśny poduszkowy

Mech leśny jest produktem pochodzenia francuskiego. Pochodzi z ręcznych zbiorów. Jest podstawą aranżacji nowoczesnych wnętrz. Bulwiasta struktura nadaje ścianie efektu 3D. Nasze aranżacje są dopasowane do twoich potrzeb. Wykonujemy jednolite powierzchnie jak i łączone z mchem płaskich czy stabilizowanymi liśćmi traw i paproci.

Mech leśny płaski

Mech leśny płaski pochodzi z północnej Europy, gdzie jest ręcznie zbierany. Stosowany jest głównie w kompozycjach łączonych z mchem gąbczastym i stabilizowanymi liśćmi traw oraz paproci. Jego budowa jest zwarta i płaska.

ZASTOSOWANIE:
-do biur, hoteli, restauracji, sklepów, salonów SPA jako dekoracja na ścianę i sufit
-w domach/ mieszkaniach prywatnych
-w biurowcach jako panel akustyczny
-logo firmowe
-piktogramy

WARUNKI EKSPLOATACJI:
-tylko do wnętrz,
-nie hartować,
-nie wymaga podlewania, zraszania,
-wilgotność powietrza (40%-70%),
-wskazane są miejsca zacienione, półcień, nie naważone na bezpośrednią długą ekspozycję słoneczną,
-w przypadku doprowadzenia struktury do przesuszenia konieczne jest nawilżenie powietrza aż do odzyskania naturalnej sptężystości.

2 lata GWARANCJI!
Produkt w 100% wykonany ręcznie w Polsce.
ok .7kg na m2

PRODUKT POSIADA INDYWIDUALNE CECHY I WYKONYWANY JEST NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE.
NIE PODLEGA TYM SAMYM ZWROTOWI.