fbpx

CLICK AND GROW

Systemy Click & Grow są doskonałe w życiu codziennym: technologia przejmuje całkowitą opiekę nad roślinami podczas gdy Ty korzystasz z udanych wakacji, bawisz się z przyjaciółmi czy pracujesz.
Wciąż będziesz mógł cieszyć się najświeższym jedzeniem z naszych ogrodów i farm wykonujących całą pracę.


W asortymencie posiadamy szeroki zakres rozwiązań od mniejszych ogrodów nablatowych do dużych farm ściennych. Każdy produkt umożliwia uprawę świeżych owoców, warzyw, ziół i sałaty zależnie od życzeń i potrzeb użytkownika.

Wybór produktów:

Smart Garden 3
Smart Garden 9
Wall Farms
DIY Kits

Przykładowe kapsułki z naszej oferty:

Działanie technologii:

Ogrody Click & Grow są dla świeżej żywności niczym kapsułki Nespresso dla kawy. Zamiast kapsułek kawowych oferujemy ulegające biodegradacji kapsułki z nasionami różnych roślin. Każdy zestaw początkowy (Garden Starter Kit) składa się z dwóch części: eleganckiej bazy ogrodowej i wymiennych kapsułek roślinnych. Wszystkie nasze ogrody posiadają w zestawie profesjonalne światła LED, które w połączeniu z nanotechnologicznym, inteligentnym podłożem (Smart Soil) zawartym w kapsułkach roślinnych, czyni uprawę roślin niemalże niezawodną. Inteligentne podłoże jest w 100% bezpiecznym materiałem nanotechnologicznym, które przez cały czas dostarcza roślinom odpowiednią dla ich indywidualnych potrzeb ilość tlenu, wody i substancji odżywczych. Inteligentne podłoże jest wykonane z substancji naturalnych i nie zawiera pestycydów, fungicydów, hormonów, ani żadnych innych szkodliwych substancji.

Smart Garden 3

Smart Garden 3 jest samonawadniającym się systemem w komplecie z modułową lampą, pozwalającym łatwo uprawiać nawet najwyższe rośliny. Elegancka budowa, profesjonalne światła LED i wysokiej jakości wykończenie powodują, że staje się niezbędny dla wszystkich smakoszy czy miłośników roślin. Smart Garden 3 sprawi, że nie trzeba będzie więcej znosić kartonowego smaku ziół i owoców.

Starter Kit zawiera 3 kapsułki z bazylią, które po umieszczeniu w urządzeniu natychmiast rosną.

Biały

Pojemność: 3 Plant Capsules
Cena katalogowa: 429,90 zł

Beżowy

Pojemność: 3 Plant Capsules
Cena katalogowa: 429,90 zł

Szary

Pojemność: 3 Plant Capsules
Cena katalogowa: 429,90 zł

Smart Garden 9

Smart Garden 9 jest samonawadniającym się ogrodem, który automatycznie opiekuje się roślinami, zapewniając im zawsze wystarczającą ilość wody, światła i substancji odżywczych. Hoduj jakąkolwiek roślinę z zerowym wysiłkiem! Ten system pozwala na hodowanie 9 roślin jednocześnie. Pomimo tego, że jest rozwiązaniem technologicznym, rośliny rosną naturalnie – bez pestycydów, herbicydów, fungicydów, hormonów czy jakichkolwiek innych szkodliwych substancji. System posiada najwyższej jakości wykończenie oraz dodatkowe modułowe ramię lampy.

Starter Kit zawiera 3 kapsułki z bazylią, które po umieszczeniu w urządzeniu natychmiast rosną.

Biały

Pojemność: 9 Plant Capsules
Cena katalogowa: 899,90 zł

Szary

Pojemność: 9 Plant Capsules
Cena katalogowa: 899,90 zł

Beżowy

Pojemność: 9 Plant Capsules
Cena katalogowa: 899,90 zł

The Wall Farm

Click & Grow Wall Farm jest domową farmą, w której można uprawiać świeże przyprawy, owoce i bujną liściastą zieleń przez cały rok. Jest uwielbiany przez klientów indywidualnych i firm. Farmy ścienne można łatwo zintegrować z każdym mieszkaniem, restauracją, szkołą, a nawet sklepem warzywnym. Farma ścienna jest dostępna w dwóch rozmiarach i można w niej uprawiać jednocześnie do 51 roślin. Zastosowana technologia zapewnia roślinom automatyczne zraszanie, zawsze wystarczającą ilość wody, światła i substancji odżywczych.

Starter Kit zawiera 34 lub 51 kapsułek z bazylią, które po umieszczeniu w urządzeniu natychmiast rosną.

51 Plant Capsules (Duży)
34 Plant Capsules (Mały)

Cena katalogowa od 4499,90 PLN

Wykończenie – drewno

Plant Capsules

Produkty Click & Grow działają podobnie jak ekspresy do kawy Nespresso: posiadasz maszynę do kawy (w naszym przypadku ogród albo gospodarstwo) i kapsułki kawowe do wykorzystania według swoich preferencji (w naszym przypadku kapsułki roślinne). Nasze ogrody działają z kapsułkami Smart Soil Plant Capsules, co sprawia, że klienci z chęcią do nas wracają a samo hodowanie jest zdecydowanie ułatwione.

Wybór obejmuje:

Owoce
Zioła
Liściaste
Ozdobne

Plant Capsule zawiera: Smart Soil z nasionami

Rozmiar: 3-pak

Opakowanie: nowa koncepcja opakowania zawierająca mniej plastiku jest kompaktowa, lekka i łatwa w recyklingu.

Odmiany: dostępnych jest ponad 40 różnych roślin.

Dlaczego warto kupić Click & Grow?

Najbardziej powszechne hobby na świecie wiążą się z żywnością, kuchnią, jedzeniem, sportem i ogrodnictwem. Nasze produkty mają dużą wartość zarówno dla smakoszy, jak i ludzi zainteresowanych hodowaniem roślin. Ponadto mamy świetną pozycję wśród produktów wybieranych na prezenty. Wszystkie nasze ogrody oferują opłacalność, łatwość użytkowania, wysoką wartość dekoracyjną
i dużą niezawodność, co przekłada się na pełne zadowolenie użytkowników.